Yaprak Desenli Keten Bornoz
Yaprak Desenli Keten Bornoz
Yaprak Desenli Keten Bornoz
Yaprak Desenli Keten Bornoz
Yaprak Desenli Keten Bornoz
Yaprak Desenli Keten Bornoz

Yaprak Desenli Keten Bornoz (3002-2KZ/S-M)

Kumaş: %70 Keten %30 Pamuk

Renk: Naturel, el yapımı yaprak desenli siyah ağaç baskılı

Beden: S-M, M-L ve Oversize 

Paket İçeriği:1 Adet Bornoz

Üzerindeki baskıların tamamı el işçiliği ile doğal boyalarla yapılmaktadır, bu özellik Yaprak Desenli Keten Bornozu özel bir ürün yapmaktadır.

Geniş ve bol kalıbıyla vücudunuzu tam sarmaz ve rahat bir kullanım sağlar. Tamamı el işçiliği ile yapılan püskül detayları ve özel kesim yırtmacıyla rahatlık ve şıklığı bir arada isteyen kadınlarımız için İKİKIZ tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

%100 Keten’in kalın ve sert bir dokusu vardır ancak aynı zamanda doğal bir içeriğe ve görünüme sahiptir. İkikız; hem ketenin doğallığından yararlanmak hem de sert dokusundan arındırmak için standartların dışına çıkarak, uzun süren ar-ge çalışmalarının sonucunda; %70 keten ve %30 pamuk içeriğiyle giydiğiniz zaman kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak özel dokuya sahip bir kumaş yarattı.

Ürünün uzun ömürlü olması için kullanmadan önce yıkanması gerekmektedir. İKİKIZ, çekme sorunu ile karşılaşmamanız ve en önemlisi uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün üretebilmek için, ürünü pre-washed tekniğini ile yıkanmış ve ütülenmiş olarak paketlemektedir. Tüm İKİKIZ ürünlerinin tamamı bu teknik kullanarak özenle üretiliyor.

Makinada 30 derecede rahatlıkla yıkayıp kullanabileceğiniz Yaprak Desenli Keten Bornozu yıkama sonrası ılık ayarda ütü ile tersinden ütüleyerek uzun yıllar eskitmeden kullanabilirsiniz.  

Özgün baskı tasarımı ve özel keten (%70) ve pamuk (%30) kumaş içeriği ile Yaprak Desenli Keten Bornoz modelimiz ile yeni sezonda tarzınızı yansıtın.