Satori Elbise
Satori Elbise
Satori Elbise
Satori Elbise
Satori Elbise
Satori Elbise
Satori Elbise

Satori Elbise

Fiyat : ₺469,90(KDV Dahil)

Kumaş: %30 Keten %70 Pamuk

Renk: Naturel, el yapımı siyah ağaç baskılı

Beden: S/M bedeni mevcuttur

Ön Göğüs: 69cm Kol Boyu: 42cm Boy: 126cm

Paket İçeriği:1 Adet Elbise

:

Satori Elbise modeli, keten (%30) ve pamuk (%70) karışımlı kendine has yumuşak dokusu ile yeni sezonda sizlerle…

Kemerinde bulunan baskıların tamamı el işçiliği ile doğal boyalarla yapılmaktadır, bu özellik Satori Elbise'yi özel bir ürün yapmaktadır.

Rahatlık ve şıklığı bir arada isteyen kadınlarımız için İKİKIZ tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

%100 Keten’in kalın ve sert bir dokusu vardır ancak aynı zamanda doğal bir içeriğe ve görünüme sahiptir. İkikız; hem ketenin doğallığından yararlanmak hem de sert dokusundan arındırmak için standartların dışına çıkarak, uzun süren ar-ge çalışmalarının sonucunda; %30 keten ve %70 pamuk içeriğiyle giydiğiniz zaman kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak özel dokuya sahip bir kumaş yarattı.

Makinede 30 derecede rahatlıkla yıkayabilir, yıkama sonrası ılık ayarlı ütü ile tersinden ütüleyerek uzun yıllar eskitmeden kullanabilirsiniz.

Normal, alışılagelmiş beden kalıplarını değil, farklı kalıplar kullandık. Ne demek istediğimizi, giydiğiniz ilk anda sizde hissedeceksiniz.

Kemerinde bulunan el yapımı püskül detayı ve önden derin yırtmacı ile hem evde hem de dışarıda mekan farketmeksizin şıklığınızı koruyarak giyebilirsiniz.

 

Kemerde kullanılan Püsküller %100 el yapımıdır. 

Ürünlerimiz çevreye duyarlı insan sağlığına zarar vermeyen OEKO-TEX®100 sertifikalı boyalarla boyanmakta ve üretilmektedir.

Bu üründe; geleneksel ağaç kalıp baskı yöntemi; yüksek kalitede pamuk ve keten iplikleri ile buluşarak tümüyle el işçiliği ile yapılmıştır.

30°C makinede yıkanabilir

TÜRKİYE'DE ÜRETİLMİŞTİR.